preloder

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI CRYBA OÜ

C RYBA je pôvodom Estónska firma založená v druhej polovici roku 2017. Naším cieľom je predovšetkým vzdelávať, informovať a analyzovať trh s kryptomenami a blockchain technológiami. Start-Up firmy a nové platformy založené na decentralizovaných blockchain technonógiach dnes už tvoria trh s takmer neobmedzeným množstvo informácií, ktoré je niekedy veľmi ťažké vyhodnotiť a predurčiť ich budúcnosť.

My analyzuje tieto dáta a technologické inovácie, selektujeme a vyhodnocujeme údaje od popredných developerov z celého sveta a prinášame najdôležitejšie informácie v rámci cenovo dostupných balíčkov a programov. Náš zákazník sa takto dostane rýchlo a jednoducho k vedomostiam, ktoré mu pomôžu objaviť potenciál digitálnych peňazí a technológií s tým súvisiacich. Je dôležité ale podotknúť, že trh s kryptomenami je často krát nestabilný a rýchlo sa meniaci ekosystém. Časté korekcie či prudké výkyvy sú bežnou praxou a ich nestálosť je spojená s veľkousťou trhu. V porovnaní s globálnych finančným trhom sa teda bavíme o veľmi malom no rýchlo sa dynamicky rozvíjajúcom sa prostredí. Preto ho aj nazývame voľný trh alebo “free market”.

CRYBA nie je v žiadnom prípade finančným alebo investičným poradcom a neberie žiadnu zodpovednosť za investície ktoré zákazník vykoná. Spoločnosť iba dôkladnou analýzou a pochopením daných technológií a kryptomien prináša cenné informácie, ktoré náš zákazník môže, ale nemusí využiť pri budovaní svojho portfólia. Hlavnou úlohou spoločnosti je vzdelávať a informovať širokú verejnosť v technologických trendov a digitálnych menách. Naše produkty neobsahujú návod ako a kedy investovať, či akúkoľvek garanciu budúcich ziskov.

FOUNDER & CEO  

M artin Bibko je zakladateľ a CEO spoločnosti. Ako 24 ročný opustil Slovensko kvôli sociálnym a ekonomickým pomerom v krajine. Študoval Obchodnú Akadémiu so zameraním na obchod a služby. Absolvaval tiež študium bakalárskeho stupňa v odbore Environmentálneho Inžinierstva, ktoré mu bolo neskôr uznané organizáciou WES (World Education Services) so sídlom v New Yorku. Žil na niekoľkých rôznych miestach vrátane Kanady, Holandska, Škótska a počas svojich ciest navštívil viac ako 24 krajín sveta.

Momentálne žije v Austrálií, v štáte QLD, kde sa okrem rozvoja svojej spoločnosti venuje bakalárskemu štúdiu Businessu. Jeho prvá skúsenosť s kryptomenami sa odohrala ešte v roku 2013 v Kanade. Danej problematike sa však naplno začal venovať až v roku 2017. Martin sám seba opisuje ako “citizen of the world”. Jeho hlavným cieľom je pochopiť ako funguje svet a využiť nahromadené vedomosti a skúsenosti k osobnému a celospoločenskému rozvoju. Viac informácií o jeho osobe a kariére nájdete na LinkedIn profile.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

S poločnosť bola registrovaná v Estónsku v roku 2017 cez program e-Business, a funguje výhradne v online režime bez kamenných pobočiek či fyzických priestorov. Poštové sídlo: Sepapaja 6 Tallinn Harjumaa 15551, Registračný kód: 14353127, Online register: CRYBA OÜ. Toto riešenie reprezentuje 4.0 verziu start-up podnikania spojeného s minimálnymi byrokratickými úkonmi a vysokou efektivitou práce.